**** Hotel U Divadla ubytovanie Praha 4

Hotel Praha 4 U Divadla

Hotel - reštaurácia U Divadla **** v Prahe Braník sa nachádza neďaleko Vyšehradu, obchodného centra Arkády, staníc metra Pankrác a Budejovická, a BB centra Brumlovka.

Hotel U Divadla ponúka luxusné ubytovanie na Prahe 4, v mieste s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou do historického a obchodného centra Prahy.

Kvalitný secesný hotel s osobnou atmosférou má k dispozícii celodennú štýlovú reštauráciu, kaviareň s vonkajšou terasou a vináreň. V celom hoteli je zadarmo vysokorýchlostný Wi-Fi internet. Strážené parkovisko je v cene ubytovania. Hotel má bezbariérový prístup a výťah.

Hotel Praha 4 ubytovanie U Divadla Izby:
Luxusné izby štvorhviezdičkového hotela U Divadla sú štandardne vybavené WC a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, minibarom, TV so satelitným príjmom, trezorom a telefónom s priamou voľbou. Vo všetkých izbách je k dispozícii aj internetové pripojenie Wifi.

Hotel U Divadla v Prahe Braník ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, rodinné izby a De Luxe izby - celkom 45 izieb. Pre pohodlie hostí sú v jednolôžkových izbách postele o šírke 120 cm.

Hotel U DIVADLA **** tiež ponúka izby vyššej kategórie s názvom DELUXE. Tieto nadštandardné izby majú väčšiu veľkosť ako štandardné izby, nadštandardné vybavenie a úroveň izieb, na izbe pre hosťa je štýlový sklenený darčekový predmet (tradičná česká ručná výroba).

Ubytovanie Praha 4 hotel U Divadla Reštaurácia:
Výborná reštaurácia hotela U Divadla v Prahe Braník za dostupné ceny. Kapacita 35 miest, otvorená každý deň od 7:00 do 23:00 hodín. Príjemné prostredie reštaurácie je vhodným miestom pre romantickú večeru i obchodné rokovania. Každý deň iná ponuka obedového menu, v ktorej si nájdu svoje priaznivci mäsa, rýb aj bezmäsitých jedál. Šéfkuchár hotela je schopný pripraviť Vám nejeden gastronomický zážitok.

Praha 4 ubytovanie hotel U Divadla Firemné akcie:
Hotel-Reštaurácia U Divadla v Prahe Braník má ideálne podmienky pre realizáciu firemných akcií (konferencie, školenia, prezentácie, firemné party, ...). Hotel U Divadla ponúka nadštandardné služby pre náročnú obchodnú klientelu, firemné aj privátne akcie. Celková kapacita spoločenských priestorov je 100 osôb. K dispozícii sú 2 konferenčné sály s kapacitou 10 - 60 osôb, vybavené klimatizáciou a modernou technikou vrátane vysokorýchlostného Wi-Fi internetu. Praha ubytovanie Hotel U Divadla ponúka niekoľko výhodných konferenčných balíčkov.

Hotel a Reštaurácia U Divadla v Prahe 4 zajiťuje komplexný servis pre Vaše akcie vrátane gatronomických, technických a doplnkových služieb (hudba, program, dekorácie, ...). Ponuka stravovania má vysokú gastronomickú úroveň, s dôrazom na profesionálny servis s osobným prístupom k zákazníkovi.

Ubytovanie v Prahe 4 Branik hotel U Divadla služby:
Hotelovým hosťom je k dispozícii hotelový výťah vo všetkých poschodiach, strážené parkovisko, štýlová reštaurácia, kaviareň, letná záhradka a gril. Hotel U Divadla má bezbariérovú izba, bezbariérový vstup do hotela aj garáže. Ďalšie hotelové služby - 24 hodinová recepcia, room service od 7:00 do 23:00 hodín, zmenáreň, kopírovacie a faxové služby, práčovňa a čistiareň, zabezpečenie vstupeniek na rôzne akcie (výstavy, divadelné predstavenia, koncerty, vernisáže a pod), hotelová úschovňa batožiny, doplnkový predaj v recepcii a zaistenie prehliadok mesta či výletov do okolia.

Hotel U Divadla Praha 4 Braník doprava:
Ak cestujete vlastným dopravným prostriedkom potom sa k hoteli U Divadla v Prahe Braník dostanete z Južnej spojky E 48, E50 - Exit Braník, Modrany. Hotel je dostupný mestskou hromadnou dopravou, napr. zo stanice metra Smíchovské nádražie autobusom. Cesta z letiska Ruzyne trvá približne 30 minút.

Hotel Praha 4 U Divadla - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 4 U Divadla - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Praha 4 U Divadla - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Praha 4 U Divadla - hotel má reštauráciuHotel Praha 4 U Divadla - hotel má vináreňHotel Praha 4 U Divadla - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 4 U Divadla - k dispozícii kavareňHotel Praha 4 U Divadla - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 U Divadla - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 4 U Divadla - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 4 U Divadla - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 4 U Divadla - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 4 U Divadla - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Praha 4 U Divadla - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 4 U Divadla - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 4 U Divadla - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 4 U Divadla - v izbach je telefon