**** Hotel U Divadla ubytování Praha 4

Hotel Praha 4 U Divadla

Hotel - restaurace U Divadla**** v Praze Braník se nachází nedaleko Vyšehradu, obchodního centra Arkády, stanic metra Pankrác a Budějovická, a BB centra Brumlovka.

Hotel U Divadla nabízí luxusní ubytování na Praze 4, v místě s velmi dobrou dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy.

Kvalitní secesní hotel s osobní atmosférou má k dispozici celodenní stylovou restauraci, kavárnu s venkovní terasou a vinárnu. V celém hotelu je zdarma vysokorychlostní Wi-Fi internet. Hlídané parkoviště je v ceně ubytování. Hotel má bezbariérový přístup a výtah.

Hotel Praha 4 ubytování U Divadla Pokoje :
Luxusní pokoje čtyřhvězdičkového hotelu U Divadla jsou standardně vybaveny WC a koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, minibarem, TV se satelitním příjmem, trezorem a telefonem s přímou volbou. Ve všech pokojích je k dispozici také internetové připojení Wifi.

Hotel U Divadla v Praze Braník nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, rodinné pokoje a De Luxe pokoje - celkem 45 pokojů. Pro pohodlí hostů jsou v jednolůžkových pokojích postele o šířce 120 cm.

Hotel U DIVADLA **** rovněž nabízí vyšší kategorie pokojů s názvem DELUXE. Tyto nadstandardní pokoje mají větší velikost než standardní pokoje, nadstandardní vybavení a úroveň pokojů, na pokoji pro hosta je stylový skleněný dárkový předmět (tradiční česká ruční výroba).

Ubytování Praha 4 hotel U Divadla Restaurace :
Výtečná restaurace hotelu U Divadla v Praze Braník za dostupné ceny. Kapacita 35 míst, otevřena každý den od 7:00 do 23:00 hodin. Příjemné prostředí restaurace je vhodným místem pro romantickou večeři i obchodní jednání. Každý den jiná nabídka obědového menu, ve které si najdou své příznivci masa, ryb i bezmasých jídel. Šéfkuchař hotelu je schopný připravit Vám nejeden gastronomický zážitek.

Praha 4 ubytování hotel U Divadla Firemní akce :
Hotel-Restaurace U Divadla v Praze Braník má ideální podmínky pro realizaci firemních akcí (konference, školení, prezentace, firemní party,...). Hotel U Divadla nabízí nadstandardní služby pro náročnou obchodní klientelu, firemní i privátní akce. Celková kapacita společenských prostor je 100 osob. K dispozici jsou 2 konferenční sály s kapacitou 10 - 60 osob, vybavené klimatizací a moderní technikou včetně vysokorychlostního Wi-Fi internetu. Praha ubytování Hotel U Divadla nabízí několik výhodných konferenčních balíčků.

Hotel a Restaurace U Divadla v Praze 4 zajiťuje komplexní servis pro Vaše akce včetně gatronomických, technických a doplňkových služeb (hudba, program, dekorace, ...). Nabídka stravování má vysokou gastronomickou úroveň, s důrazem na profesionální servis s osobním přístupem k zákazníkovi.

Ubytování v Praze 4 Braník hotel U Divadla služby :
Hotelovým hostům je k dispozici hotelový výtah ve všech patrech, hlídané parkoviště, stylová restaurace, kavárna, letní zahrádka a gril. Hotel U Divadla má bezbariérový pokoj, bezbariérový vstup do hotelu i garáže. Další hotelové služby - 24 hodinová recepce, room service od 7:00 do 23:00 hodin, směnárna, kopírovací a telefaxové služby, prádelna a čistírna, zajištění vstupenek na různé akce (výstavy, divadelní představení, koncerty, vernisáže apod.), hotelová úschovna zavazadel, doplňkový prodej v recepci a zajištění prohlídek města či výletů do okolí.

Hotel U Divadla Praha 4 Braník doprava :
Cestujete-li vlastním dopravním prostředkem pak se k hotelu U Divadla v Praze Braník dostanete z Jižní spojky E 48, E50 - Exit Braník, Modřany. Hotel je dostupný městskou hromadnou dopravou, např. ze stanice metra Smíchovské nádraží autobusem. Cesta z letiště Ruzyně trvá přibližně 30 minut.

Hotel Praha 4 U Divadla - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 4 U Divadla -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Praha 4 U Divadla - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 4 U Divadla - disponuje restauracíHotel Praha 4 U Divadla - disponuje vinárnouHotel Praha 4 U Divadla -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 4 U Divadla - disponuje kavárnouHotel Praha 4 U Divadla - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 4 U Divadla - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 4 U Divadla - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 4 U Divadla - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 4 U Divadla - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 4 U Divadla - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 4 U Divadla - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 4 U Divadla - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 4 U Divadla - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 4 U Divadla - na pokojích je telefon